TotalTeam

TotalVisie.

Bij TotalFysio is het onze missie onze cliënten een structurele en blijvende verbetering van hun gezondheid en welzijn te bieden. Daarbij gaan we niet voor symptoombestrijding, maar hanteren we een langetermijnvisie. We gaan op zoek naar de bron van de klachten, en we stellen op basis daarvan een passend plan van aanpak op.

De bron van klachten vinden we vaak in de levensstijl van onze cliënten: te weinig of op de verkeerde manier bewegen, te weinig ontspannen, een ongezond voedingspatroon of teveel stress. In onze visie kunnen we mensen dan ook alleen blijvend helpen, wanneer we samen met hen werken aan het verbeteren van hun levensstijl. Door hen bewuster te maken van hun levensstijl en vervolgens concrete tools te bieden om die levensstijl op meerdere gebieden aan te passen, bieden we langetermijn-oplossingen. Deze visie maakt ons uniek in de gezondheidsbranche.

Om hier samen met onze cliënten aan te kunnen werken, is het noodzakelijk dat wij een goede band opbouwen met onze cliënten. Wij zijn ons hiervan bewust en besteden daarom veel aandacht aan het creëren van een prettige, vriendelijke, open en vertrouwde sfeer.

TotalTeam

Bij TotalFysio vinden we dat je moet doen waar je goed in bent. Daarom bestaat ons team uit een aantal deskundige professionals, die allen gespecialiseerd zijn in hun vakgebied. Al onze specialisten beschikken over de nodige diploma’s en certificeringen in hun branche. Naast vakbekwaam, zijn onze medewerkers ook vriendelijk, open en prettig in de omgang. Ze hebben passie voor hun vak en zijn gedreven u te helpen.

Wouter

Management/Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
wouter@totalfysio.nl

Mathias

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
mathias@totalfysio.nl

Youetta

Fysiotherapeut i.o.

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
youetta@totalfysio.nl

Stijn

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
stijn@totalfysio.nl

Ise

Fysiotherapeut

Werkzaam in Eindhoven, lokatie Vijfkamplaan
ise@totalfysio.nl

Martha

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught
martha@totalfysio.nl

Nicole

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
nicole@totalfysio.nl

Robbie

Osteopaat

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
vandervlietosteopathie@ziggo.nl

Femke

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
femke@totalfysio.nl