Maak kennis met ons team

Bij TotalFysio vinden we dat je moet doen waar je goed in bent. Daarom bestaat ons team uit een aantal deskundige professionals, die allen gespecialiseerd zijn in hun vakgebied. Al onze specialisten beschikken over de nodige diploma’s en certificeringen in hun branche. Naast vakbekwaam, zijn onze medewerkers ook vriendelijk, open en prettig in de omgang. Ze hebben passie voor hun vak en zijn gedreven u te helpen.

Wouter

Management/Fysiotherapeut

 

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
wouter@totalfysio.nl

Jasper

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught & Eindhoven Vijfkamplaan
jasper@totalfysio.nl

ise foto

Ise

Fysiotherapeut

Werkzaam in Eindhoven, lokatie Vijfkamplaan
isa@totalfysio.nl

Martha

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught
martha@totalfysio.nl

Nicole

Nicole

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught & Rosmalen
nicole@totalfysio.nl

Robbie - osteopaat

Robbie

Osteopaat

Werkzaam op lokatie Vught
vandervlietosteopathie@ziggo.nl

Ruben-270x270

Ruben

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Rosmalen
ruben@totalfysio.nl

Stijn

Fysiotherapeut

Werkzaam op lokatie Vught/Rosmalen
stijn@totalfysio.nl